Jdi na obsah Jdi na menu

Ubytování

Objekt Domova seniorů je členěn na tři navzájem propojené budovy, které jsou označeny A,B,C. V přízemí je vstupní hala, kanceláře Domova, víceúčelový sál, kantýna, kuchyň s jídelnou, prádelna a technické zázemí.

 

p1020537.jpg

 

V prvním patře je umístěna ordinace lékaře, zájmové dílny, knihovna s počítačem a internetem, aktivizační a společenská místnost a modlitebna. Z prvního patra je též vstup do venkovních prostor, kde se nachází kadeřnictví, pedikúra, manikúra a kavárna. Z prvního patra je také možný bezbariérový přístup do přilehlého městského parku.

 

Pokoje klientů jsou situovány do 2-4 podlaží. Pro lepší orientaci klientů jsou jednotlivá patra barevně rozlišena. Celková kapacita 103 míst je rozdělena do 37 jednolůžkových , 25 dvoulůžkových a 4 čtyřlůžkových pokojů. 

 

VYBAVENÍ POKOJE

Součástí výbavy pokoje je vestavěná skříň, kompletně polohovatelné lůžko, noční stolek, jídelní stůl + polokřeslo, nástěnná polička, stolek pod TV a lednice. V předsíni se nachází vestavěný botník a šatní stěna. U všech pokojů jsou koupelny s umyvadlem, sprchovým koutem a WC.

 

SPOLEČNÉ PROSTORY 

Ve všech obytných patrech jsou denní místnosti, čajové a pomocné kuchyňky a dále sesterny pro zdravotní sestry a pracovníky v sociálních službách. V denních místnostech jsou k dispozici televize. Ve všech prostorách domova jsou rozvody TV signálu. Ve 4. patře se nachází dvě terasy pro možnost posezení klientů.